• Şcoala Gimnazială nr. 2 Timişoara
  Şcoala Gimnazială nr. 2 Timişoara
  Şcoala trebuie să te înveţe a fi propriul tău dascăl, cel mai bun şi cel mai aspru. – Nicolae Iorga
 • Certificat Cambridge
  Certificat Cambridge
  Examene Cambridge: YLE MOVERS și KET
 • Oferta educaţională
  Oferta educaţională
  ,,Fiecare copil pe care-l instruim este un om pe care-l câștigăm!,, (Victor Hugo)

,Ziua Internațională a Cititului Împreună - ZICI 2019”

,,Ziua Internațională a Cititului Împreună - ZICI 2019”, a fost o experiență de neuitat pentru preșcolarii grupelor din Grădinița cu Program Prelungit Nr. 29 Timișoara, unde am citit și am experimentat ca să ȘTIM. Mulțumim organizatorilor Citim Împreună România pentru această oportunitate și pentru onoarea de a fi pe harta cititorilor din întreagă țară!   https://bit.ly/2BjluBg

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Back to top